Dobre rozwiązanie dla niemowląt

Dobre rozwiązanie dla niemowląt

Prawie robi wielką różnicę, jak twierdziło słynne hasło reklamowe jednej z sieci telefonii komórkowych, ale w rzeczywistości dążenie do ideału to zawsze osiąganie efektu prawie idealnego. Ideał z definicji jest tylko jeden i jest nieosiągalny dla podróbek. Jeśli jednak nie mamy możliwości nakarmienia w danym czasie naszego dziecka mlekiem matki prosto z piersi, musimy szukać takich prawie idealnych substytutów. Mleko możemy odciągnąć zachować na później, ale przenośnych piersi niestety nie ma. Dlatego Suavinex stworzył butelki o regulowanym przepływie, produkt prawdziwie rewolucyjny.

Regulacja przepływu w gruczołach mlekowych

W naturalnych gruczołach mlekowych następuje specjalna regulacja przepływu mleka. Działają tam równocześnie dwa ważne procesy. Pierwszy z nich to dostosowywanie ilości mleka do siły ssania dziecka tak, by nie było go za dużo.

Drugi proces to eliminowanie ryzyka powstawania pęcherzyków powietrza i ich połykania przez dziecko, co prowadziłoby do powstania kolki. A to bardzo nieprzyjemne dla dziecka zjawisko. Procesy te są w pełni naturalne i wynikają z anatomii matki. W butelce musi powstać sztuczny mechanizm, który będzie to imitował. W ten sposób powstały właśnie butelki Suavinex.

Odpowiedni smoczek jest ważny

Dla prawidłowego procesu jedzenia potrzebny jest też smoczek anatomiczny. Taki smoczek sprawia, że dziecko może bezpiecznie pobierać pokarm bez połykania przy okazji powietrza z zewnątrz. Suavinex dostarcza ponadto podwójne etui na smoczki, które daje nam gwarancję, że się nie odkształcą w czasie przechowywania. Jest to realnym problem ze sprzętem tak zaawansowanym technologicznie.