Jaką karmę dla psa wybrać?

Jaką karmę dla psa wybrać?

Coraz mniej właścicieli psów decyduje się na samodzielne przygotowywanie dla nich jedzenia. Skomponowanie posiłku dla psa tak, aby zawierał on wszystkie niezbędne składniki jest trudne i czasochłonne. Większość więc wybiera gotową karmę.

Jaką karmę można kupić?

Psy powinny dostawać przede wszystkim mięso, dlatego karma dla psa powinna w swoim składzie zawierać głównie mięso. Dobra karma dla psa to taka, w której składzie jest co najmniej 40 procent mięsa. Karma dla psa z dużą zawartością mięsa dostarczy psu niezbędną ilość pełnowartościowego, łatwo przyswajalnego białka.

Ogólnie karmy dla psów dzielą się na suche i mokre. Wśród nich wyróżnić dzisiaj można karmy dostarczające niezbędnych składników na każdym etapie życia psa. Sklep z karmą dla psów oferuje karmę dla szczeniąt, dorosłych psów i psów seniorów.

Nie tylko karmy bytowe, ale także specjalistyczne

Wiele psów podobnie jak ludzi jest uczulonych na zboża. W ofercie sklepu sprzedającego psią karmę jest dostępna także karma hipoalergiczna. Karma dla psa hipoalergiczna zawiera wszystkie niezbędne składniki. Od ogólnie dostępnych karm, karma dla psa hipoalergiczna różni się tym, że nie zwiera w swoim składzie zbóż, a w szczególności pszenicy. Karma dla psa hipoalergiczna jest bogatym źródłem białka, kwasów tłuszczowych. Karma hipoalergiczna może być przeznaczona dla szczeniąt i psów dorosłych.

Sklep z karmą dla psów oferuje nie tylko wysokiej jakości karmę dla psów, ale także dla kotów. Oferuje także środki ochrony przed kleszczami dla czworonożnych pupili.