Jakie kursy online wybrać?

Jakie kursy online wybrać?

Firma oferująca kursy już od ponad 25 lat kształci Polaków w trybie korespondencyjnym i online. Oferta firmy jest bardzo bogata i obejmuje wiele różnorodnych zagadnień – od językowych, poprzez zawodowe, aż po kursy doszkalające. Co ciekawe – w ofercie znajdują się też nietypowe kursy zawodowe, które mogą przydać się w codziennej pracy i życiu. Zatem na jakie kursy może zdecydować się klient?

Kursy zawodowe z różnych dziedzin

Kursy związane z działalnością zawodową – i to nie tylko kursy korespondencyjne, ale też kursy zawodowe online – to jedna z podstawowych ofert. Oferta ta obejmuję między innymi:

  • kursy kadrowe (specjalista do spraw kadr i płac oraz zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • kursy logistyczne (obejmujące zarówno zagadnienia z transportu i spedycji, jak i szeroko pojętej logistyki)
  • kursy księgowe (na przykład księga przychodów i rozchodów czy podstawy rachunkowości)

Wśród innych kursów zawodowych na uwagę zasługuje też projektowanie i aranżacja wnętrz oraz projektowanie i zakładanie ogrodów.

Kursy komputerowe z różnych zagadnień

Inną grupą kursów w ofercie są kursy komputerowe, które obejmują bardzo zróżnicowane zagadnienia. Wśród tych najpopularniejszych warto wymienić: projektowanie stron WWW, grafika komputerowa czy kursy dotyczące podstawowych programów (takich jak Word, Excel czy Power Point i GIMP). 

Oprócz kursów związanych z komputerem, księgowością czy logistyką, oferta obejmuje też nieco nietypowe kursy zawodowe – na przykład skuteczna komunikacja, jak wygrać w negocjacjach czy jak założyć i prowadzić własną firmę. Dodatkowo nie brakuje też kursów związanych z własnych rozwojem (na przykład dotyczących asertywności, zarządzania czasem czy umiejętności radzenia sobie ze stresem). Cała oferta kursów zawodowych jest dostępna na stronie internetowej.