Leczenie zachowawcze i ortodoncja

Leczenie zachowawcze i ortodoncja

Zakres usług, które dzisiaj świadczą przychodnie stomatologiczne jest bardzo szeroki. Pacjenci mogą korzystać z usług doświadczonych stomatologów i asystentek stomatologicznych. Co ważne, leczenie u dentysty nie musi boleć.

Usługi, na które można liczyć

Stomatolog Katowice świadczy bardzo szeroki zakres usług. Składa się na nie zarówno leczenie zachowawcze jak i protetyka oraz ortodoncja. Stomatolog Katowice ma do swojej dyspozycji nowoczesny sprzęt specjalistyczny. Dzięki temu może oferować leczenie na najwyższym poziomie. Pacjenci mogą liczyć na znieczulenie komputerowe. Znieczulenie komputerowe jest równie skuteczne jak tradycyjne, ale nie pojawia się przy nim nieprzyjemne uczucie rozpierania.

Znieczulenie to może zostać podane zarówno osobom dorosłym jak i dzieciom. Pacjentom, którzy bardzo boją się leczenia, stomatolog Katowice może zaproponować leczenie po podaniu sedacji wziewnej . Na ogół ta metoda stosowana jest w przypadku leczenia najmłodszych pacjentów, ale dorośli także mogą na nią liczyć.

Aby mieć piękny uśmiech

Leczenie zachowawcze to tylko skromna część dostępnych usług. Kolejna to ortodoncja. Ortodoncja jest leczeniem, z którego mogą skorzystać osoby w bardzo różnym wieku. Wiele możliwości daje też stojąca na bardzo wysokim poziomie protetyka. Pacjenci, którzy chcą szybki zyskać piękny uśmiech mogą liczyć na licówki porcelanowe. Licówki porcelanowe zakłada się bardzo szybko. Na ogół wystarczają trzy wizyty. Aby licówki porcelanowe mogły zostać zastosowane, pacjent musi mieć zdrowe zęby.