O karmie dla psów słów kilka

O karmie dla psów słów kilka

Decyzja o wzięciu do domu psa oznacza mnóstwo obowiązków. Przede wszystkim należy zapewnić mu odpowiednią karmę. Psa nie można karmić resztkami ze stołu. Karma dla psa musi zawierać wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Tylko wtedy pies będzie miał lśniącą sierść i dobre zdrowie.

Jaką karmę kupować?

Wybór karm dla psów na rynku jest obecnie bardzo duży. Nie każda z nich jest jednak wartościowa. Dobra karma dla psa powinna zawierać przede wszystkim dużą ilość mięsa, które dla psów wszystkich ras jest najlepszym źródłem wartościowego białka. Karma dla psa powinna też zawierać minimalną ilość konserwantów i sztucznych barwników. Psy rasowe mają bardzo specyficzne potrzeby żywieniowe.

Dobry sklep z karmą dla psów oferuje więc także karmą dostosowaną do wymogów żywieniowych psów różnych ras. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom różnych grup klientów, sklep z karmą dla psów oferuje zarówno karmę suchą jak i mokrą.

Nie tylko karma bytowa

W ofercie, którą przygotował sklep z karmą dla psów klienci znajdą nie tylko karmę bytową, ale także szeroki wybór karmy specjalistycznej. Wśród niej jest także karma dla psa hipoalergiczna.

Karma dla psa hipoalergiczna ma tak dobrane składniki, że pies uczuleniowiec może jeść ją bezpiecznie. Karma dla psa hipoalergiczna nie zawiera przede wszystkich zbóż, które są najczęstszą przyczyną alergii. Składniki, które zawiera karma hipoalergiczna są dobrane bardzo starannie. Karma hipoalergiczna to tylko jeden z rodzajów karmy dostępnych w sklepie z karmą dla psów o kotów.