Podstawowe akcesoria dla niemowlaka marki Suavinex

Podstawowe akcesoria dla niemowlaka marki Suavinex

Karmienie piersią to najlepszy i najprostszy sposób na prawidłowy rozwój malucha – to fakt, z którym nie da się polemizować. Jednak czasami istnieje konieczność nakarmienia dziecka butelką. I wtedy warto sięgnąć po przybory, które charakteryzują się nie tylko doskonałą jakością, ale też najbardziej przypominają naturalne karmienie. Takie rzeczy oferuje marka Suavinex, w ofercie której znajdują się nie tylko butelki i smoczki, ale też różnego rodzaju akcesoria i przybory. Na jakie produkty marki Suavinex warto zwrócić uwagę?

Butelki o regulowanym przepływie

W ofercie marki Suavinex znajdują się między innymi butelki o regulowanym przepływie. Jej cechą charakterystyczną jest to, iż w jej środku znajduje się silikonowa torebka, która pod wpływem ssania kurczy się (podobnie jak dzieje się w gruczołach mlecznych). Dzięki temu w pokarmie nie powstają pęcherzyki powietrza, które mogą powodować kolki.

Dodatkowo butelka jest wyposażona w specjalny smoczek, który nie tylko charakteryzuje się regulowanym przepływem, ale też wygięciem do góry (co powoduje spływanie mleka wprost na podniebienie – jak przy karmieniu piersią) i fakturą oraz kształtem przypominającym pierś mamy. Dzięki temu karmienie tą butelką w dużym stopniu przypomina karmienie piersią.

Silikonowy smoczek anatomiczny

Innym ciekawym produktem marki Suavinex jest smoczek anatomiczny, który kształtem przypomina sutek piersi. Smoczek dopasowuje się do podniebienia dziecka, a umieszczone w nim otworki zapewniają cyrkulację powietrza (co zapobiega odparzaniu się buzi). Oferowane przez markę smoczki są zalecane są przez stomatologów i ortodontów.

Pozostałe akcesoria oferowane przez markę Suavinex to między innymi gryzaki, podwójne etui na smoczki, klipsy na smoczki, zestawy do manicure i wiele innych.