Poznaj lepiej Microsoft Excel

Poznaj lepiej Microsoft Excel

Microsoft Excel to narzędzie, którego obsługi uczą się dzieci w szkołach. Jeśli w jakimś biurze stoi komputer, prawdopodobnie będzie potrzebna przynajmniej podstawowa znajomość obsługi tego narzędzia, w profesjonalnej nomenklaturze określanej mianem arkusza kalkulacyjnego. Z pozoru dość proste narzędzie do robienia tabelek jest tak naprawdę potężnym narzędziem dla profesjonalistów, w którym można wyczarować niesamowite rzeczy, zdobyć dodatkowe informacje czy zaprezentować dane w ciekawy sposób.

Szkolenia z podstawowej obsługi

Pomimo powszechności tego narzędzia, szkolenia Excel zaczynają się od naprawdę podstawowych kwestii, ponieważ wciąż wiele osób albo nigdy nie miało styczności z arkuszem kalkulacyjnym, albo nie pracowało w nim od wielu lat i po prostu nawet bardzo proste czynności zostały zapomniane.

Taki prosty i szybki kurs Excel pozwoli na przypomnienie sobie wszystkiego, co jest potrzebne do najprostszej codziennej pracy. Nie jest to na pewno trudne wyzwane, a na koniec dostaje się też przydatny certyfikat, dzięki któremu można udowodnić swoje kwalifikacje.

Zaawansowane szkolenia z Excela

Kurs z Excela może oczywiście być także dużo bardziej zaawansowany. Narzędzie to posiada niesamowite wręcz możliwości, które zostają najczęściej poza zasięgiem jego użytkowników. Korzystanie z bardziej zaawansowanych funkcji jest zwykle niepotrzebne i praca z Excelem ogranicza się do wypełniania tabelek. Tym niemniej, szkolenie Excel średniozaawansowany to narzędzie do poznawania bardziej złożonych funkcji. Trzeba oczywiście zaznaczyć, że kurs Excel średniozaawansowany nie pozwoli nam jeszcze na czary, ale nauczy nas bardzo dużo.