Protetyka i leczenie zachowawcze

Protetyka i leczenie zachowawcze

Czasy, gdy leczenie i usuwanie zębów wiązało się z bólem na szczęście należą już do przeszłości. Stomatologia jest dziedziną medycyny, która rozwinęła się niezwykle dynamicznie i jest dzisiaj w stanie nie tylko skutecznie leczyć, ale też przywracać piękny uśmiech.

Leczenie zachowawcze dzieci i dorosłych

Stomatolog Katowice kieruje swoje usługi nie tylko do mieszkańców tego miasta, ale do pacjentów z sąsiednich miast, którzy chcą poddać się leczeniu na bardzo wysokim poziomie.

Do swojej dyspozycji stomatolog Katowice ma szereg nowoczesnych narzędzi i sprzętów. Może więc leczyć skutecznie i bezboleśnie. Stomatolog Katowice leczy zarówno dorosłych pacjentów jak i dzieci. Plusem jest to, że mogą oni liczyć na znieczulenie komputerowe.

Znieczulenie komputerowe może być stosowane także u małych pacjentów. Znieczulenie komputerowe działa natychmiast. Rodzice, którzy zaniepokojeni są ułożeniem zębów u swojego dziecka, mogą zgłosić się na konsultację u ortodonty. Ortodoncja jest jedną z dostępnych usług. Ortodoncja dostępna jest także dla osób dorosłych.

Nowoczesne rozwiązania protetyczne

Leczenie próchnicy, leczenie kanałowe czy ortodoncja to tylko część usług, na który mogą liczyć pacjenci. W przychodni świadczone są także usługi z zakresu protetyki. Osoby, które chcą zyskać piękne, równe i białe zęby mogą wybrać licówki porcelanowe. Jeśli nie ma przeciwwskazań, to licówki porcelanowe są bezbolesnym i szybki sposobem na korektę uśmiechu. Wystarczą tylko trzy wizyty. Osoby, które mają zdrowe i piękne zęby mają też lepsze samopoczucie.