Regulowany przepływ mleka

Regulowany przepływ mleka

Zdecydowanie najlepszym pokarmem dla niemowląt jest mleko matki podawane, co ważne, bezpośrednio ze źródła. Jest to istotne z wielu powodów, o których napiszemy poniżej. W praktyce nie zawsze możliwe jest podawanie dziecku pokarmu w sposób optymalny. Potrzebna jest butelka. Najlepiej taka, która posiada smoczek anatomiczny. Ale to nie wszystko. Suavinex wprowadził do swojej oferty specjalne butelki pozwalające na regulowanie przepływu mleka. Są one polecane absolutnie wszystkim dzieciom.

Nowe butelki w ofercie Suavinexu

Butelki o regulowanym przepływie firmy Suavinex zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o dzieciach regularnie cierpiących na kolki. Kolki są niestety silnie powiązane z faktem karmienia butelką, chociaż nie da się ich całkowicie wyeliminować praktycznie nigdy.

Najważniejsze w tej butelce jest to, że imituje ona sposób podawania mleka, jaki działa w gruczołach mlekowych. Gruczoły mlekowe kurczą się w czasie ssania dziecka i nigdzie nie pojawiają się tam pęcherzyki powietrza. Suavinex w swoich butelkach zastosował specjalną torebkę silikonową, która zachowuje się w ten sam sposób i do brzuszka dziecka nie przedostaje się powietrze. Nie bez znaczenia są też specjalne smoczki.

Odpowiedni kształt smoczka

Smoczki oferowane przez Suavinex mają kształt anatomiczny. Typowe smoczki nie są zbyt wygodne dla dziecka, przez jedzenie z ich użyciem nie jest optymalne. Matka i dziecko są do siebie przystosowani przez naturę, a klasyczne smoczki są dostosowane raczej do wygodnej produkcji, a nie do potrzeb dziecka. Są wystarczająco dobre, co nie oznacza, że są idealne, a Suavinex nie zadowala się tylko wystarczająco dobrymi propozycjami i nawet dodaje podwójne etui na smoczki.