Rozkładany stół - jaki wybrać?

Rozkładany stół – jaki wybrać?

Stół to jeden z najważniejszych mebli w każdym domu. To właśnie przy stole spożywamy posiłki, pracujemy, odpoczywamy, świętujemy i spotykamy się z całą rodziną. Dlatego też warto wybrać okrągły stół rozkładany, który będzie estetyczny, wygodny i dobrze dopasowany do naszych potrzeb zarówno na co dzień, jak i od święta. 

Okrągły stół w wersji rozkładanej

Duży okrągły stół rozkładany to idealne rozwiązanie do kuchni, jadalni lub salonu. Taki kształt stołu sprawia, że wygodnie się przy nim siedzi, a wszyscy goście mogą widzieć siebie nawzajem i ze sobą porozmawiać. Okrągły kształt mebla jest też bezpieczniejszy, kiedy w domu są małe dzieci, które mogłyby się podczas zabawy uderzyć w ostry kant kwadratowego lub prostokątnego stołu.

Okrągły stół rozkładany ma też taką zaletę, że na co dzień nie zajmuje dużo miejsca, a z okazji świąt i różnych innych okazji, kiedy przychodzą do nas goście, można go rozłożyć, tak, aby był znacznie większy. 

Kupowanie stołu do jadalni

Okrągły stół rozkładany można zamówić i wykonać na specjalne zamówienie, można go też kupić w stacjonarnym lub internetowym sklepie meblowym. ta ostatnia opcja jest o tyle wygodna, że można w łatwy sposób obejrzeć i porównać wiele rożnych modeli i wybrać nie tylko taki, który nam się podoba, ale ma też najkorzystniejszą cenę.

Warto zajrzeć na stronę internetową. Znajdziemy tam ciekawe stoły do kuchni, stoły do salonu czy stoły do jadalni. W ofercie są też okrągłe stoły, które można rozkładać na specjalne okazje, tak, że zmieści się przy nich więcej osób.