Tapeta zamiast obrazu

Tapeta zamiast obrazu

Tapety we wnętrzach były modnym sposobem wykończania ścian bardzo długo. Na pewien czas zniknęły, aby dzisiaj triumfalnie powrócić. Obecnie jednak tapety coraz częściej wykorzystywane są zupełnie inaczej niż kilkanaście lat temu.

Tapety niebanalną dekoracją wnętrza

Tapety, które oferuje Wallcolors idealnie wpisują się w oczekiwania najbardziej wymagających osób. Dostępne w asortymencie Wallcolors tapety to połączenie stylu z bardzo wysoką jakością. Tapety, które proponuje swoim potencjalnym klientom Wallcolors doskonale też wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie.

Modne tapety coraz rzadziej wykorzystywane są do wykańczania wszystkich ścian w pomieszczeniu. Na ogół modne tapety stosuje się tylko na jednej ścianie. Dzięki temu modne tapety stają się najważniejszym elementem dekoracyjnym. Projektanci wnętrz proponują też bardzo nowatorskie wykorzystanie tapet. Eleganckie tapety otacza się listwami sztukateryjnymi i traktuje jako oryginalny obraz.

Do każdego pomieszczenia

Ekskluzywne tapety sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Mnóstwo wzorów, które dekorują ekskluzywne tapety sprawia, że można wybrać idealną do salonu, sypialni czy pokoju dziecka. Eleganckie tapety na przykład w delikatne kwiatowe desenie sprawdzą się w jadalni. Jak widać, eleganckie tapety można wykorzystać naprawdę w każdym wnętrzu. Luksusowe tapety pasują do każdego wnętrza bez względu na jego powierzchnię.

Luksusowe tapety dostępne są w tak wielu kolorach i wzorach, że łatwo dopasować je zarówno do wnętrz w nowoczesnym, jak i w klasycznym stylu.