Wolumetria twarz: co to za zabieg?

Wolumetria twarz: co to za zabieg?

Wraz z upływem czasu skóra twarzy staje się mniej elastyczna i bardziej wiotka. To efekt utraty początkowego owalu twarzy. Na skutek tego twarz wygląda o wiele starzej. Medycyna estetyczna doskonale sobie radzi z tym problemem. Popularnym zabiegiem jest wolumetria twarzy kwasem hialuronowym.

Wolumetria twarzy kwasem hialuronowym – na czym polega zabieg?

Wolumetria twarzy kwasem hialuronowym to zabieg, który polega na wprowadzenie w odpowiednie miejsca na twarzy kwasu hialuronowego. Istotne jest to, że efekty zabiegu są widoczne od razu. Wolumetria twarzy Poznań to zabieg, który wykonywany jest bez użycia skalpela.

Wolumetria twarzy Poznań wykonywana jest przede wszystkim u kobiet. Nie ma jednak najmniejszych przeszkód, aby na zabieg zdecydowali się także panowie. Wolumetria twarzy Poznań jest zabiegiem bezbolesnym. W razie konieczności zabieg może zostać wykonany w znieczuleniu miejscowym.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Modelowanie twarzy Poznań to zabieg, którego efekty mogą utrzymywać się nawet do 2 lat. Modelowanie twarzy Poznań doskonale sprawdza się w przypadku osób, które chcą pozbyć się zmarszczek. Poprawa owalu twarzy Poznań to zabieg idealny, dla których osób problemem są zapadnięte policzki.

Poprawa owalu twarzy Poznań to zabieg bezpieczny, który praktycznie nie daje skutków ubocznych. Poprawa owalu twarzy Poznań nie jest wykonywana u kobiet w ciąży i karmiących, z zapaleniem skóry, uczulonych na kwas hialuronowy. Przeciwwskazaniem do zabiegu są także choroby autoimmunologiczne.